MENIU

 • Kontaktai
 • Rezultatai
 • Tvarkaraštis
 • Pradžia
 • Kas Naujo?

  Pasibaigė 2017-2017 m. Klaipėdos tinklinio pirmenybės, finaluose, kaip ir tikėtasi, įnirtingos kovos, išaiškinusios šių metų stipriausius: A lyga - Amber Queen, KU, Gitana. B lyga - Šilas-SM, Judrėnų Grensena, Giruliai. Veteranai - Vakaris, Gitana, Plungė. D lyga - Viesulas, Gargždų SC, Plungės SRC. Sveikinam nugalėtojus!


  Pagaliau į pasaulį išleistas naujas, ilgai brandintas kta.lt tinklapis, gražus, išmanus, patogus ir greitas. Palengvinantis darbą, su elektronine paraiškų teikimo sistema, visi kas dalyvauja miesto pirmenybėse kviečiam išbandyti!


  Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena - šventinė diena visiems lietuviams, tačiau tinklinio mėgėjams tai dviguba šventė, nes Kovo 11 d. atidaryta ir Dailioji lyga, kurioje septynios merginų-moterų komandos. Jau sužaistos septynios varžybos, dar daugiau jų laukia ateityje, sekite tvarkaraštį ir ateikite pasigrožeti!


  Kovo 10d. Klaipėdos Tinklinio Akademijos mergaitės dalyvavo Plungėje vykusiame merginų U20 salės tinklinio turnyre, ir į Klaipėdą grįžo su iškovota 3 vieta. Sveikinimai mergaitėms pasisėmus vertingos patirties ir nuskynus medalius. Dėkojame organizatoriams.


  Vasario 24 d. Klaipėdoje vyko tradicinis "Amans" salės tinklinio turnyras, kuriame susikovė 5 vyrų ir 10 moterų komandos. Tarp vyrų stipriausi buvo klaipėdiečiai Gitanos tinklininkai, antri Gargždai, treti Kėdainių "Laumetrio" komanda. Moterų A grupėje pirmąją vietą užėmė Klaipėdos komanda, antrosios liko klaipėdos "Viesulo" komanda , trečią vietą iškovojo Jonava. Moterų B grupėje vėl pirmąją vietą iškovojo Klaipėdos komanda, po jų Rietavas, ir trečios Kauno "Vitameda" komanda. Po varžybų vykusioje apdovanojimų ceremonijoje buvo paskelbti ir geriausi komandų žaidėjai. Jie buvo apdovanoti turnyro rėmėjų – „Memel Amber“ apyrankėmis, skirtomis butent šiam turnyrui. Nugalėtojų komandoms prizus įsteigė AB "Klaipėdos Baldai" bei "4Corners".

  APIE TINKLINIO PIRMENYBES:

  Klaipėdos tinklinio asociacija nuo 2012 m. organizuoja svarbiausią metų renginį - Klaipėdos miesto tinklinio pirmenybes!

  Pirmenybių tikslas propaguoti tinklinį, kaip aktyvų laisvalaikio praleidimo būdą, suburti visus tinklinio mylėtojus į vieną draugišką bendruomenę. Pirmenybės apima visas amžiaus, lyties, ir pajėgumo grupes, nuo 2015 m. pirmenybės vykdomos keturiose lygose: A, B, Veteranų ir Dailiojoje (moterų). Dalyvių geografija apima netik Klaipėdos miestą, sulaukiame dalyvių ir iš Gargždų, Palangos, Plungės, Tauragės, Pajūrio (Šilalės r.). Daugiau nei 6 mėn trunkančiose Klaipėdos miesto tinklinio priemnybėse tinklininkai buriasi į komandas, treniruojasi, tam kad savaitgaliais galėtų pajusti pergalės skonį!

  Klaipėdos tinklinio draugai: