MENIU

 • Kontaktai
 • Rezultatai
 • Tvarkaraštis
 • Pradžia
 • LIETUVOS TINKLINIO MĖGĖJŲ ČEMPIONATAS

  Amber Queen tinklinio komanda VšĮ "Klaipėdos tinklinio asociacija" kaip partneris dalyvauja Sporto rėmimo fondo lėšomis finansuojamame projekte Lietuvos tinklinio mėgėjų čempionatas (Nr. SRF-SRO-2019-1-0135 ).

  Projekto pagrindinis tikslas - Organizuoti tinklinio turnyrus ir didinti tinklinio sporto šakos populiarumą organizuojant turnyrus įvairaus amžiaus grupėse. Siekiant projekto tikslo planuojama organizuoti iš viso 10 tinklinio mėgėjų turnyrų (Klaipėdoje, Kaune, Kauno rajone, Šiauliuose ir Vilniuje) per projekto įgyvendinimo laikotarpį (2019-08-01 – 2021-05-31). Kiekvienas projekto partneris suorganizuos po 2 turnyrus, kurie yra prilyginami atskiram čempionato etapui. Kiekviename turnyre/etape dalyvaus ne mažiau kaip 10 vyrų ir 8 moterų komandos. Planuojama, kad kiekvienas turnyras/etapas pritrauks ne mažiau kaip 144 tinklinio sporto mėgėjus, o per visą projekto laikotarpį turnyruose dalyvaus 1440 dalyvių. Projektų veiklų įgyvendinime talkins savanoriai.

  PROJEKTO VYKDYTOJAS – UAB „Smėlio arena“

  PROJEKTO PARTNERIAI:
  1. Kauno rajono tinklinio klubas „Cukrainis“
  2. VšĮ Klaipėdos tinklinio asociacija
  3. VšĮ „Tinklinio Akademija“
  4. UAB „Sporto iššūkis“

  PROJEKTO ĮGYVENDINIMO LAIKOTARPIS – 2019-08-01 – 2021-05-31


  APIE TINKLINIO PIRMENYBES:

  Klaipėdos tinklinio asociacija nuo 2012 m. organizuoja svarbiausią metų renginį - Klaipėdos miesto tinklinio pirmenybes!

  Pirmenybių tikslas propaguoti tinklinį, kaip aktyvų laisvalaikio praleidimo būdą, suburti visus tinklinio mylėtojus į vieną draugišką bendruomenę. Pirmenybės apima visas amžiaus, lyties, ir pajėgumo grupes, nuo 2015 m. pirmenybės vykdomos keturiose lygose: A, B, Veteranų ir Dailiojoje (moterų). Dalyvių geografija apima netik Klaipėdos miestą, sulaukiame dalyvių ir iš Gargždų, Palangos, Plungės, Tauragės, Pajūrio (Šilalės r.). Daugiau nei 6 mėn trunkančiose Klaipėdos miesto tinklinio priemnybėse tinklininkai buriasi į komandas, treniruojasi, tam kad savaitgaliais galėtų pajusti pergalės skonį!

  Klaipėdos tinklinio draugai: